Sukcesy uczniów w minionym roku

 

 

PLASTYCZNE

 

 

 

       

                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                           

  

 

 POWIATOWE

 

Zaczarowane ozdoby świąteczne

 

Nagroda: 

 

M. Piętka, 

M. Ujazdowska,

K. Zatorska, 

I. Spychalska, 

B. Zatorska, 

A. Bek, 

P. Węgliński, 

M. Krupa

 

Wyróżnienia: 

 

I. Piórkowska, 

Ł. Piętka, 

M. Kożyczkowska 

 

V Powiatowy Konkurs Plastyczny

" W wielkanocnym nastroju"

Natalia Kasprzyk -II miejsce

Rafał Stromecki - III miejsce

 

 

 

V Powiatowy Konkurs Twórczości Dzieci i Młodzieży

pt. " W Unii Europejskiej"

 

Wojciech Podgórski - III miejsce

 

 

 

V Powiatowy Konkurs Poetycki pt.  "Cztery pory roku - wiosna"

 

Mariusz Piętka  - III miejsce

 

 

 

 

 

 

                  

 

                 

Walentynkowy pt. "Uczucia słowem malowane"

 

Wyróżnienie :Natalia Bek

 

 

                                    

 

TEATRALNE

 

Przegląd zespołów teatralnych 2007/2008

Wystawienie  "Baśni o  kocie w butach"

 

 

                 

 

   CZYTELNICZE

 

 

Zabawy z historią

Zaczarowany świat baroku

drużyna IV miejsce

 

Zabawy z historią Polski 

"Stolice Polski"-VI miejsce

 

 

XXIV Ogólnopolski  Festiwal Piosenki Harcerskiej, Turystycznej i Śpiewanej

 

II miejsce w kategorii piosenka harcerska

 

 

                             

                                    

 

PRZYRODNICZY

 

Drewno ma to coś

 

Wyróżnienie:

Patryk Rutka

Martyna Rutka

Magdalena Kożyczkowska

Patrycja Trzaska

 

 

Mój region

 

Wyróżnienie:

 

Łukasz Piętka, 

Paulina Karpińska,

,Kaja Zatorska,

 Benita Zatorska, 

Paweł Węgliński,

 Piotr Węgliński

 

 

 

WOKALNE

 

Festiwal Kolęd i Pastorałek”Nasze Boże Narodzenie”

II solistka Nicola Dolecka

Wyróżnienie  solistka Paulina Karpińska

 

 

 

 

ORTOGRAFICZNY

 

Mistrz ortografii   po 2 etapach :

 

1 miejsce: 

Paulina Karpińska 

2 miejsce: 

Kaja Zatorska,

Natalia Bek

3 miejsce: 

Klaudia Kopecka

 

Wyróżnienie:

Klaudia Romanowska

Dariusz Waga

Ilona Wojda

Wojciech Podgórski

 

 

 

Konkurs " Najładniejszy zeszyt dla klas IV-VI"

 

kl..0 W. Makowska

kl.1 I. Piórkowska, 

W. Kopecka

kl2. A. Kożyczkowska

kl.3 Sz Olszewski, 

M. Ujazdowska,

 K. Pławny, 

P. Szreder

kl.4 E. Grzywińska

kl.5 K. Kopecka, 

K. Zatorska, 

I. Wojda, 

B. Zatorska

kl. 6 P. Karpińska, 

K. Romanowska,

 N. Bek

 

 

SPORTOWE

  

Piłka halowa

II miejsce chłopcy

 

Unihokej

II miejsce dziewczęta

II miejsce chłopcy

 

Gminny Turniej  "Dwa ognie" dla klas I-III

 

I miejsce dziewczęta z kl.III oraz chłopcy z kl.III

II miejsce dziewczęta z klasy I-II i chłopcy z kl. I-III

 

Szkolny Turniej Piłki Koszykowej

 

Drużyny dziewcząt

 

1 m: A. Siwek, P. Piórkowska, M. Michalska

2 m: P. Karpińska, N. Bek,K. Romanowska

3 m: P. Parpińska, K. Kopecka, B. Zatorska

 

Drużyny chłopców

 

1 m: R. Makowski, K. Kardyś, P. Węgliński

2 m: W. Podgórski, D. Liszewski, P. Węgliński

3 m: P. Michalski, M. Osiński, R. Rajca